تعبیر عقیق و نگین | تعبیر دیدن ، خریدن ، هدیه دادن و هدیه گرفتن انگشتر عقیق در خواب

417

تعبير خواب به روايت محمد بن سيرين

اگر درخواب بيند عقيق داشت، دليل كه از بزرگي منفعت يابد. اگر بيند عقيق از وي ضايع گرديد، تاويلش به خلاف اين است. اگر بيند عقيق به مقدار زیاد داشت، دليل كه به قدر آن مال يابد.

تعبير خواب به روايت منوچهر مطيعي تهراني

عقيق از سنگ هاي عبادي است. در اسلام عقيق را منهاي سنگ هاي جوهري تاييد کرده اند و همراه داشتن آن را نيکو دانسته اند. به همين علت و با توجه به برداشتي که نسبت به عقيق داريم ديدن اين سنگ در خواب بد نيست. چنانچه در خواب ببينيد عقيقي دارد که روي آن آيه اي از قرآن يا دعايي نوشته شده است براي بيننده چنين خوابي خير و خوشي پيش مي آيد و کارش گشاده و روزيش فراخ مي گردد. اگر در خواب ببينيد انگشتري از عقيق داريد که قبلا آن را نداشته ايد موردي پيش مي آيد که خوشحال مي شويد. اگر اين انگشتري را در خواب کسي به شما بدهد خدمتي از جانب او در جهت شما انجام مي گيرد که سود بخش است. اگر در خواب شما به کسي انگشتري عقيق بدهيد خدمتي براي او انجام مي دهيد. اگر عقيق و نگين خالي بدهيد راهنمايي مفيدي مي کنيد. اگر ببينيد عقيقي داشته ايد که گم شده مالي را از دست مي دهيد يا فرصتي خوب و مناسب از شما فوت مي شود.

 

سایت با علم

You might also like
2 Comments
 1. ثائر says

  سلام،من خواب دیدم آقای خامنه ای یه انگشتر نگین داربه من داده که به خاطر استفاده ی زیاد یه کم از رنگش رفته بود دور هلقه ی انگشتر هم به خاطر گشادی نخ بسته بود اگه میشه لطفا تعبییر کنید ممنون

 2. حسین says

  اقا با سلام خسته نباشید.
  من یک نوجوان ۱۴ ساله هستم‌.خواب دیده ام که رفته ایم حرم امام رضا (ع) رفته ایم و در یک کلاس نشسته ایم.بعد استاد آن کلاس اشاره ای به من کرد و گفت که بیا بالا‌.
  رفتم کنارشان و دیدم که یک انگشتر عقیق بزرگ بهم داد که به انگشتم نمیرف و عقیق آن انگشتر یک جوری بود که اگه از هر طرفی به آن نگاه میکردیم یک رنگ داشت.
  بعد آن استاد بهم گفت این انگشتر از طرف ایت الله بهجت است.
  اگه میشه تعبیر کنید خیلی کنجکاو شده ام ممنون خدا نگهدار.

Leave A Reply

Your email address will not be published.